ساختار ذهن و افکار انسان مطابق قانون جذب
ساختار ذهن و افکار انسان مطابق قانون جذب
در این بخش قصد داریم ساختار ذهن و افکار انسان را از نظر قانون جذب جهان بررسی کنیم. ذهن انسان از سلول های عصبی تشکیل شده است. این سلول ها به گونه ای ساخته شده اند که همیشه انرژی تولید می کنند و در هر زمان بجز خواب لرزش دارند. افکاری که به ذهن شما خطور می کند همان انرژی و ارتعاشی است که این سلول ها تولید می کنند.


این انرژی فقط هنگام بیدار شدن فرد تولید می شود ، به این معنی که وقتی بیدار هستید ، انرژی و لرزش می فرستید و فقط وقتی فکر و ذهن شما این انرژی را تولید نمی کند ، خواب است. در خواب نمی توان فکر کرد.


افکار انسان به دو دسته تقسیم می شوند:


افکار منفی
افکار مثبت
افکار مثبت در جهت خواسته ها و اهداف شماست ، اما افکار منفی نسبت به ناخواسته ها و چیزهایی است که نمی خواهید. برای اینکه بدانید افکار شما خوب است یا بد ، باید به احساس خود توجه کنید.


اگر به همه چیز فکر می کنید و می بینید که احساس بدی دارید ، نشانه این است که انرژی و ارتعاشاتی که به جهان می فرستید در جهت ناخواسته شماست و از این هدف دور می شوید.


اما اگر می بینید که چه فکر می کنید ، احساس خوبی در قلب شما ایجاد می شود ، این نشانه این است که در مسیر درست قرار دارید و به خواسته ها و اهداف خود نزدیکتر هستید.


مثلا:


اگر وضعیت مالی خوبی ندارید و فقط به بی پولی و وضعیت فعلی خود فکر می کنید ، ذهن شما یک لرزش منفی به جهان و جهان می فرستد.


قانون جذب جهان
جهان بسته به ارتعاشی که دریافت می کند ، آن را ناخواسته یا عمداً وارد زندگی شما خواهد کرد.


اگر پول نداشته باشید ، شغل ندارید ، رابطه بدی ندارید ، دختر و پسر خوبی ندارید و فکر می کنید جهان بیشتر این موارد ناخواسته را وارد شما می کند زندگی ، اما اگر بودجه مالی مناسبی ندارید و تصمیم دارید احساس خوبی داشته باشید ، راهی پیش رو دارید. قانون جذب چیست ؟ سمت راست می روید و به آرزو و هدف خود نزدیکتر می شوید و جهان برای رسیدن به خواسته و هدف خود آسان ترین راه را در پای شما قرار می دهد. وظیفه شما این است که بفهمید چیست و آن را محقق کنید.افکار شما وقتی احساس خوبی دارید درست است و باید تمرین کنید تا افکار مثبتی در جهت خواستن و ارضای آن ایجاد کنید. بهترین روش تمرین با توجه به میل و هدفتان انجام صحیح تمرینات و دانستن اصول آموزش است.


هر فکری که به ذهن شما خطور می کند مجموعه ای از انرژی ها و ارتعاشات است که به جهان ارسال می شود و جهان و جهان به شما واکنش نشان می دهند. در قسمت ویژه اعضای سایت ، یک سری تمرینات قدرتمند قانون جذب و جاگذاری قرار داده ایم که با ثبت نام در این قسمت می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید.